Taxonomy display (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: breadcrumb
uk: навіґаційний рядок

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Core
uk: Ядро

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Term
uk: Термін

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Hidden
uk: Приховано

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Edit this term
uk: Редагувати цей термін

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Taxonomy display
uk: Відображення таксономії
