Taxonomy display (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: content
ar: المحتوى

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Core
ar: النواة

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Term
ar: المصطلح

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Hidden
ar: مخفي

en: Edit term
ar: حرر المفردة

en: Error message
ar: رسالة الخطأ
