Taxonomy display (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Core
az: Nüvə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Hidden
az: Gizli

en: Error message
az: Xəta mesajı
