Taxonomy display (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: content
be: змест

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Core
be: Ядро

en: View
be: Праглядзець

en: Term
be: Тэрмін

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Hidden
be: Схаваць

en: Edit term
be: Рэдагаваць тэрмін

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
