Taxonomy display (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Core
fa: هسته

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Term
fa: واژه

en: Hidden
fa: پنهان

en: Edit term
fa: ویرایش واژه

en: Error message
fa: پیغام خطا
