Taxonomy display (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: content
hr: sadržaj

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Core
hr: Jezgra

en: View
hr: Pregled

en: Term
hr: Pojam

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Edit term
hr: Uredi pojam

en: Error message
hr: Poruka greške
