Taxonomy display (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: content
ja: コンテンツ

en: breadcrumb
ja: パンくずリスト

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Core
ja: コア

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Term
ja: ターム

en: Ignore
ja: 無視

en: Hidden
ja: 非表示

en: Edit term
ja: タームの編集

en: Edit this term
ja: このタームを編集

en: Error message
ja: エラーメッセージ
