Taxonomy display (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Core
nl: Kern

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Edit this term
nl: Deze term bewerken

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Taxonomy display
nl: Taxonomieweergave
