Taxonomy display (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: content
ro: conţinut

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Core
ro: Nucleu

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: Term
ro: Termen

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Edit term
ro: Modifică termen

en: Error message
ro: Mesaj de eroare
