Taxonomy display (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Core
sk: Jadro

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Term
sk: Termín

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Hidden
sk: Skryté

en: Edit term
sk: Upraviť termín

en: Error message
sk: Chybová správa
