Taxonomy display (7.x-1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Core
ur: کور

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
