Taxonomy Edge (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Vocabulary ID
cy: ID geirfa

en: Vocabulary name
cy: Enw geirfa

en: Term ID
cy: ID Term

en: The taxonomy vocabulary ID
cy: ID geirfa tacsonomeg.

en: The taxonomy term ID
cy: ID term tacsanomeg.
