Taxonomy Edge (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
km: គ្មាន​វាក្យសព្ទ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​</a>។

en: There is currently no content classified with this term.
km: បច្ចុប្បន្ន​មិន​មាន​មាតិកា​ដែល​ត្រូវ​បាន​ចាត់​ចំណាត់​ថ្នាក់​​ជា​មួយ​ពាក្យ​នេះ​ទេ ។
