Taxonomy Edge (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Operations
bg: Действия

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Weight
bg: Тегло

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Views
bg: Изгледи

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Term ID
bg: Термин ID
