Taxonomy Edge (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Heim

en: Operations
is: Atgerðir

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Weight
is: Vekt

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Vocabulary name
is: Navn á orðasavni
