Taxonomy Edge (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Weight
is: Vægi

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Views
is: Gagnasýn
