Taxonomy Edge (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Weight
os: Уæз

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин
