Taxonomy Edge (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Weight
ps: وزن

en: Views
ps: ليدنې

en: Vocabulary ID
ps: قاموس پېژند

en: Vocabulary name
ps: قاموس نوم
