Taxonomy Edge (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Operations
sk: Operácie

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Weight
sk: Váha

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: The taxonomy vocabulary ID
sk: ID taxonomického slovníka

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sk: Nie sú dostupné žiadne slovníky. <a href="@link">Pridať slovník</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
sk: Momentálne neexistuje žiaden obsah zaradený do tohto výrazu.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
sk: Má ID termínu taxonómie (s hĺbkou)

en: Has taxonomy terms (with depth)
sk: Má termíny taxonómie (s hĺbkou)
