Taxonomy Edge (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Operations
sl: Operacije

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Weight
sl: Teža

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza
