Taxonomy Edge (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Operations
be: Аперацыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Weight
be: Вага

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Vocabulary ID
be: ID слоўніка

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
be: Няма ні аднаго слоўніка. <a href="@link"> Дадаць слоўнік</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
be: На цяперашні час не існуе змесціва класіфікаванага гэтым тэрмінам.
