Taxonomy Edge (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Operations
bs: Operacije

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Weight
bs: Težina

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Vocabulary name
bs: Ime riječnika
