Taxonomy Edge (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Operations
ca: Operacions

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Weight
ca: Pes

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Vocabulary ID
ca: ID del vocabulari

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Maximum depth
ca: Profunditat màxima

en: The taxonomy vocabulary ID
ca: L'ID del vocabulari de la taxonomia

en: The taxonomy term ID
ca: L'ID del terme de la taxonomia

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ca: No hi ha vocabularis disponibles. <a href="@link">Afegiu-ne un</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
ca: Actualment no hi ha cap contingut classificat amb aquest terme.

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
ca: Permet la "profunditat" de la taxonomia: identificació de termini (amb profunditat) que es modifica a través d'un valor de filtre contextual addicional.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
ca: Mostra contingut si té els termes de taxonomia seleccionats o els fills dels termes seleccionats. A causa de la complexitat addicional, això té menys opcions que les versions sense profunditat.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
ca: Té l'ID de terme de taxonomia (amb profunditat)

en: Has taxonomy terms (with depth)
ca: Té termes de taxonomia (amb profunditat)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
ca: Té un modificador de profunditat d'identificació del terme de taxonomia
