Taxonomy Edge (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Operations
gl: Operacións

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Weight
gl: Peso

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Views
gl: Vistas

en: Vocabulary ID
gl: ID do vocabulario

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Term ID
gl: ID do termo

en: The taxonomy vocabulary ID
gl: O ID do vocabulario da taxonomía.

en: The taxonomy term ID
gl: O ID do termo da categoría

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles. <a href="@link">Engadir vocabulario</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
gl: Actualmente non hai contido clasificado con este termo.
