Taxonomy Edge (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Weight
he: משקל

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Views
he: היבטים

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Maximum depth
he: עומק מקסימלי

en: The taxonomy vocabulary ID
he: מזהה אוצר המילים של הטקסונומיה

en: The taxonomy term ID
he: מזהה מושג הטקסונומיה

en: There is currently no content classified with this term.
he: אין כרגע תוכן מסווג עם המונח הזה.
