Taxonomy Edge (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Maximum depth
kn: ಗರಿಷ್ಟ ಆಳ
