Taxonomy Edge (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Weight
ast: Pesu

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Vocabulary ID
ast: ID del vocabulariu

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu
