Taxonomy Edge (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།
