Taxonomy Edge (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: Vocabulary ID
ka: ლექსიკონის ID

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი
