Taxonomy Edge (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Weight
ku: سەنگ

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Vocabulary ID
ku: ID ی وشەگەل

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Term ID
ku: ID ی واژە
