Taxonomy Edge (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Weight
mn: Жин

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID
