Taxonomy Edge (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Weight
am: ክብደት

en: Vocabulary name
am: የመዝገበ ቃላት ስም
