Taxonomy Edge (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Operations
cs: Operace

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
cs: Žádné slovníky nejsou k dispozici. <a href="@link">Přidat slovník</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
cs: V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.
