Taxonomy Edge (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Vocabulary ID
el: ID λεξιλογίου

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Term ID
el: ID όρου

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
el: Δεν υπάρχουν λεξιλόγια διαθέσιμα. <a href="@link">Προσθήκη λεξιλογίου</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
el: Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει περιεχόμενο που να έχει ταξινομηθεί με αυτόν τον όρο.
