Taxonomy Edge (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Weight
eo: Pezo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Views
eo: Vidoj

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo
