Taxonomy Edge (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Operations
jv: Operasi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Weight
jv: Urutan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Views
jv: View

en: Vocabulary ID
jv: ID vokabulari

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
jv: Ora ana vokabulari sing cumawis. <a href="@link">Tambah vokabulari</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
jv: Saiki ora ana konten sing digolongaké marang tetembungan iki.
