Taxonomy Edge (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ
