Taxonomy Edge (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Operations
vi: Thao tác

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Vocabulary ID
vi: ID từ vựng

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: Term ID
vi: ID từ liệu

en: Maximum depth
vi: Độ sâu tối đa

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
vi: Chưa có phân nhóm nào. <a href="@link">Tạo phân nhóm mới</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
vi: Không có nội dung nào được liệt vào phân loại này.
