Taxonomy Edge (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Operations
et: Toimingud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Weight
et: Kaal

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Views
et: Vaated

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term ID
et: Termini ID

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: The taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermini ID

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole. <a href="@link">Lisa sõnastik</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
et: Selle terminiga seotud sisu hetkel pole.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
et: Omab taksonoomia termini ID-d (koos sügavusega)

en: Has taxonomy terms (with depth)
et: Omab taksonoomia termineid (koos sügavusega)
