Taxonomy Edge (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Weight
hi: मान

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Views
hi: द्रश्य

en: Vocabulary name
hi: शब्दावली नाम

en: Rebuild
hi: पुनर्निर्माण

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
