Taxonomy Edge (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Operations
hr: Operacije

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Weight
hr: Težina

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Term ID
hr: ID pojma

en: The taxonomy vocabulary ID
hr: ID rječnika taksonomije

en: The taxonomy term ID
hr: Taxonomy term ID

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hr: Nema dostupnih rječnika. <a href="@link">Dodaj rječnik</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
hr: Trenutno nema sadržaja u ovom pojmu.
