Taxonomy Edge (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Operations
kk: Операциялар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Weight
kk: Салмағы

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
kk: Еш сөздік жоқ. <a href="@link">Сөздік қосу</a>.
