Taxonomy Edge (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Operations
mr: कृती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Weight
mr: मुल्य

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Views
mr: याद्या

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
