Taxonomy Edge (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Operations
fa: عمل ها

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Weight
fa: وزن

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Views
fa: نماها

en: Vocabulary ID
fa: هویت لغتنامه

en: Vocabulary name
fa: نام لغتنامه

en: Term ID
fa: هویت کلمه

en: Has taxonomy term ID (with depth)
fa: هویت اصطلاح طبقه بندی دارد (با عمق)

en: Has taxonomy terms (with depth)
fa: اصطلاح طبقه بندی دارد (با عمق)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
fa: تغییر دهنده عمق هویت اصطلاح طبقه بندی دارد
