Taxonomy Edge (7.x-1.9) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Operations
af: Aksies

en: Weight
af: Gewig

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: Parent terms
af: Voorgangerterme
