Taxonomy Edge (7.x-1.9) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Weight
eu: Pisua

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Views
eu: Bistak

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Parent terms
eu: Guraso terminoak

en: The taxonomy vocabulary ID
eu: Taxonomia hiztegiaren IDa

en: The taxonomy term ID
eu: Taxonomia terminoaren IDa
