Taxonomy Edge (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Operations
lv: Darbības

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Weight
lv: Svars

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Views
lv: Skati

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
lv: Neviena vārdnīca nav atrasta. <a href="@link">Pievienot vārdnīcu</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)
