Taxonomy Edge (7.x-1.9) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Vocabulary name
sq: Emri i fjalorit

en: Parent terms
sq: Termet prind
