Taxonomy Edge (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Weight
az: Çəki

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Views
az: Görünüşlər

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
