Taxonomy Edge (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Weight
te: భారం

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం
